אין לנו ספק ששמעתם כבר על ירק ה"סופר פוד" – הקייל. אבל אנחנו לא בטוחים ששמעתם על קייל דינוזאור. למה קוראים לו ככה? מה מיוחד בו? ואיפה ניתן להשיג קייל דינוזאור? בטח אלה שאלות מני רבות שעולות לכם לראש כרגע, אבל אל דאגה, אנחנו כאן להסדיר את כל התהיות וגם לספק לכם המון מידע מעניין וחשוב לגבי הירק המדהים הזה שנקרא קייל דינוזאור.
Organic Green Lacinato Kale Ready to Eat

אז נתחיל מההתחלה, קייל דינוזאור, הוא ירק, תת זן של הקייל שאנו מכירים ואוהבים. הקייל הוא ממשפחת הכרוביים, ואנחנו חייבים להודות שהשם שאנחנו הכי אוהבים שנותנים לקייל, הוא "סופר כרוב"! לא סתם הוצמד לו השם הזה. הצמח כל כך מזין ובריא, שהוא נכנס לתוך הרשימה המפוארת של "סופר – פוד".

נחזור לקייל דינוזאור שלנו. לקייל המיוחד הזה יש שני שמות, שאחד מהם, כמו שבוודאי הבנתם הוא דינוזאור והשם השני הוא קייל לסינאטו (Lacinato). על העלים של הקייל יש מן גבשושיות והצבע שלהם בגוון כחול – ירוק כהה, מה שנותן להם את המראה "הדינוזאורי" ומכאן שמו המיוחד.

אחרי שהבנו וענינו על השאלה החשובה – "למה קוראים לו ככה?" נעבור ונענה על השאלה השנייה – "מה כל כך מיוחד בעלי קייל דינוזאור?" והתשובה שלנו היא פשוטה, מה *לא* מיוחד בעלים המופלאים הללו?

  • בעלי הקייל דינוזאור יש שלושת רבעי כמות מהמנה המומלצת של ויטמין C ביום! שזה כמעט פי 5 מקרוב המשפחה שלו – התרד.
  • ניתן לשלב את עלי הקייל דינוזאור גם במנות קרות כמו סלט קייל עשיר עם חמוציות ותפוחים, או אפילו במנות חמות כמו קייל ממולא בקינואה, ואפילו לאפות צ'יפס קייל! יאמי!
  • בעלי קייל יש המון חומרים הידועים כמונעים התפשטות סרטן בגוף, מדהים!
  • עליי קייל דינוזאור עתיר בסיבים תזונתיים שטובים לגוף שלנו.
  • בצריכה של עליי קייל דינוזאור נקבל מנה גדולה של ויטמין A, שטוב לבריאות העיניים, בריאות העצמות ומערכת החיסונית שלנו.

אז אנחנו מאמינים שאחרי שקראתם את התכונות המופלאות של ה"סופר – פוד" שנקרא קייל דינוזאור, בוודאי אתם עכשיו שואלים את עצמכם, "היכן אני יכול לרכוש עלי קייל דינוזאור?", והתשובה היא, במשק בכור, כמובן! תוכלו לבדוק את נקודת המכירה הקרובה לביתכם ממש כאן, ברשימת נקודות המכירה הפזורות ברחבי הארץ.